Геpащенко назвала справжню пpичину «кaнікул» у паpламенті: «Це не кoвiд у депyтатів, а cмepть …»

Фракція «Європейська Солідарність» не ухвалювала рішення про підтримку перерви у пленарних засіданнях Верховної Ради. Про це у соцмережах пише співголова фракції Ірина Геращенко. Вона також закликала представників монобільшості не поширювати брехню і не робити заяв від імені всіх фракцій парламенту.

«З великим подивом побачила заяву речниці «Слуги Народу», що, начебто, всі фракції погодилися з необхідністю карантину у ВР. По – перше, «Європейська Солідарність» не приймала подібного рішення. Навпаки, ми вважаємо, що ВР не перевтомилася після 38 днів канікул і 2 сесійних засідань», – пише Геращенко.

«По-друге, причиною оголошення карантину до 15 лютого є не лише певна кількість хворих депутатів, а смеpть монобільшості. В «слуг» немає більше 226 голосів, отже, неможливо провести жоден потрібний Банковій лобістський закон», – наголошує депутатка.

«Низька політична легітимність монобільшості стає надто очевидною, тож Банкове бере пару тижнів, аби тиснути на слуг повернутися «в сім’ю» і безропотно голосувати», – вважає Ірина Геращенко.

«По-третє, ми точно не уповноважували речників Слуг коментувати нашу позицію, висловлюватися за нас щодо наших голосувань і вводити в оману ЗМІ, фактично брехати про узгоджене рішення. Наша фракція за це не голосуватиме», – резюмує Геращенко.

Пряма мова: «З великим подивом побачила заяву речниці СН, що , начебто, всі фракції погодилися з необхідністю карантину у ВР. По — перше, Європейська Солідарність не приймала подібного рішення. Навпаки , ми вважаємо, що ВР не перевтомилася після 38 днів канікул і 2 сесійних засідань.

По- друге, причиною оголошення карантину до 15 лютого є не лише певна кількість хворих депутатів, а смерть монобільшості. В слуг немає більше 226 голосів, отже, неможливо провести жоден , потрібний Банковій лобістський закон.

Низька політична легітимність монобільшості стає надто очевидною, тож Банкове бере пару тижнів, аби тиснути на слуг повернутися « в сім’ю» і безропотно голосувати.

По- третє, ми точно не уповноважували речників Слуг коментувати нашу позицію, висловлюватися за нас щодо наших голосувань і вводити в оману ЗМІ, фактично брехати про узгоджене рішення.

Наша фракція за це не голосуватиме.

Iryna Gerashchenko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *