“Не спілкуюся з нею вже понад рік”: старша донька Єгорової прокоментувала її пост про Путіна

Стася Ровінська – донька відомої української телеведучої Сніжани Єгорової – відреагувала на публічну заяву своєї матері про підтримку президента РФ Володимира Путіна. За словами Ровінської, їй боляче й соромно через слова матері.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Як відреагувала донька Єгорової на її підтримку Путіна

Донька Єгорової зазначила, що їй боляче і неприємно писати, адже це стосується, зокрема, всієї її родини. Вона розповіла, що вже понад рік не спілкується з матір’ю.

На це є багато причин, деякі стосуються тільки нас і я не хотіла б їх виносити, але й зокрема через різні світогляди, та кардинально протилежну громадянську позицію“, – написала Ровінська.

Вона стверджує, що взагалі не підтримує зв’язок із матір’ю, а про “жахливі заяви від неї дізнається або з новин, або надсилають знайомі”.

Так і зараз, побачивши її заяву про підтримку країни агресора … відчуваю біль, сором, та бажання захистити своїх дітей“, – наголосила донька Єгорової.

За словами Ровінської, вона не може й не повинна відповідати за слова та вчинки матері.

Водночас донька Єгорової наголосила, що їй “страшно за наймолодших братиків та сестричку, які перебувають із нею і так само сильно усе переживають”. Адже, зауважила Ровінська, “своїми діями та страшними заявами вона ставить під загрозу і їх, ні в чому не винних дітей”.

Джерело: novyny.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *