Геращенко: Україна — в усіх світових медіа. США, Японія, країни ЄС, … Щира порада Зеленському…

Україна — в усіх світових медіа. США, Японія, країни ЄС, Австралія, Британія, Канада, Латинська Америка, Китай, колишні радянські республіки, країни Африки — перші шпальта змі, 30% новин присвячені агресивним намірам РФ і жертві, нашій країні.

В цих драматичних умовах Україна стала Меккою для іноземних журналістів: політичні оглядачі, військові кореспонденти, експерти — міжнародники прибули до Києва і виїхали на Донбас, телефони політиків і прес офіцерів ООС розриваються, з проханням пояснити, розповісти, дати коментар.
Щоденний графік Петро Порошенко має кілька інтерв’ю західним і світовим медіа.

Знаю , як він і команда ретельно готуються до кожної зустрічі. Нам дуже прикро, що частину цих розмов забирає тема політичних переслідувань, адже зараз варто зосередити всі сили на російській агресії, не розпорошуючись ні на що.

Нарешті Зеленський зустрівся з іноземними медіа, бо навіть важко уявити, скільки запитів отримує зараз його прес служба.

Не зрозуміло , чому на зустріч не запросили польські медіа( відразу кілька польських журналістів, що працюють в Украіні, поскаржилися на це в мережі). Тим більше цього тижня Зеленський відвідав свого польського колегу. Правда, якщо Анджей Дуда на своїх сторінках розмістив кілька офіційних фото зі словами підтримки України і спільних зусиль по протидії гібридним загрозам, сторінки Зеленського рясніли фото з гостинного польського ресторану і прогулянки…

ОП не відчуває суспільні настрої: простого парня з народу народ наївся, і хотів би бодай трохи компетентності.

Фото з ресторанів в Буковелі і Польщі, спортзали і собачки, й жодного за цей важкий місяць- з військовими…

Три роки тому Україна увірвалася в світові медіа з сенсацією- молодий несистемний президент, карколомна перемога над традиційними політиками, 73% підтримки, все це викликало величезний ентузіазм і цікавість ЗМІ і наших міжнародних партнерів.

Україна , тоді це усвідомлювали навіть найбільші скептики, пройшла величезний шлях громадянської зрілості, перемогла на Майдані клептократію, авторитаризм і довела спроможність захищатися від агресії РФ. Ні в кого не було сумнівів в демократичності і зрілості нашої країни, отже, вибір українців викликав щире зацікавлення. Кому ж ця непересічна нація віддала свої 73 відсотки надії?!

Вчора , коли іноземні журналісти слухали безсвязний набор слів і звуків( щиро сподіваюся, перекладачі якось то шліфували), вони, впевнена, думали про українських виборців.

Безумовно, не лише Україна має недалеких і некомпетентних правителів, які мало чим цікавляться, окрім своїх хоббі і фобій.

Але лише Україна знаходиться при цьому у стані війни.
І якщо вчора Банкова хотіла заспокоїти світ і припинити паніку, то вона світ ще більше перелякала.

Думаю, в кабінетах колег Зеленського — лідерів інших краін,яким поклали зранку моніторинги іх медіа, сьогодні справжня паніка.
Бо на Банковій- інфантильний, ображений на весь світ підліток , зі скаргами на Байдена , Німеччину, НАТО, так досі і не усвідомивший, що світ не воюватиме за нас, а ми маємо бути сильними і компетентними. Не скиглити, а діяти!

Бо на Банковій і досі фобія і суцільні комплекси щодо Порошенка і папередників.

Бажання довести світу, що ми самі з усамі, всі ці повтори про сєкрєти, які ми знаємо, а дорослим не розкажемо.

Головне, аби всі ваші сєкрєти Кремль не знав раніше за вас, бо всі деталі переговорів і таємних 10 кроків Зеленського українці спочатку читають в російських змі.

Ось це бажання, аби воно якось розсосалося, а дорослі все порішала і взяли на ручки, кричить в кожній відповіді.

Я думаю, вчора іноземні журналісти вперше з 14 були в щоці від українців. Бо в 14 вони захоплювалися, як ми змогли вигнати з Банкової Януковича, який, здавалося, вріс в те крісло назавжди. Бо в 14-15 ми давали відсіч Путіну, крок за кроком звільняючи наші території, отримали Угоду, а в 17 безвіз.

А зараз, добровільно, на вільних, демократичних, чесних, прозорих і демократичних виборах ми самі обрали ось це все, що з нами відбувається. Скажіть будь ласка, чому світ має вигрібати за нашу інфантильність і відсутність критичного мислення.

Щира порада Зеленському, який зараз представляє нашу країну: відповідайте на важкі для Вас питання коротко, одним- двома реченнями. Тоді Ви маєте шанс не втратити думку.

Позитив. Попри все, попри несприятливу кон’юнктуру, безумного Путіна, подвійні стандарти Заходу, інфантильну нинішню нашу владу, Україна буде членом ЄС і НАТО. Бо так хочуть українці, які вміють виправляти свої власні помилки. Головне- іх визнати.

Iryna Gerashchenko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *