Справа про державну зраду. Порошенко зробив пропозицію Зеленському

Порошенко закликав Зеленського перестати жити серіалами

П’ятий президент, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко закликав чинного президента України Володимира Зеленського припинити створювати «серіальну» реальність та зайнятися захистом держави. Він наголосив, що усі покази по так званій «вугільній справі» вже вичерпно дав слідству, і не збирається надалі грати ту роль, яку придумали «сценаристи та відеорежисери кварталівського «шапіто» з їх зовсім недоречним зараз серіалом».

«Якщо вже говорити про державну зраду, конче необхідна присутність Зеленського. От кого треба викликати на очну ставку. Як мінімум, йдеться про його злочинну бездіяльність у питаннях про посилення обороноздатності країни – на тлі даних найпотужніших розвідок світу про посилені приготування росіян до повномасштабного вторгнення в Україну. Саме це сьогодні турбує українців. А також і закупівлі на 3 млрд доларів вугілля в країни-агресора і електроенергії в Україні та Білорусі», – говорить лідер опозиції.

Порошенко наголошує, що усім очевидно, «крім Зеленського», що найбільший ворог України – Путін.

«І щоб зупинити його, влада має нарешті дослухатися до порад проєвропейської опозиції. Внутрішні війни грають сьогодні на руку ворогу. Ключ до перемоги – лише в єдності всього українського суспільства і всього цивілізованого світу», – наголошує Порошенко.

Політик вважає, що «вже час припинити серіалити і подивитися в обличчя реальності».

Джерело: Главком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *