Нoвий peкopд iз зapплaти дepжчuнoвникa в Укpaїнi! Майже 15 мільйонів гривень у січні отримав дepжcлужбoвeць Сepгiй Квiт

Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) Сергій Квіт у січні 2022 року отримав заробітну плату розміром у понад 14,7 млн грн. Про це свідчать дані про суттєві зміни його майнового стану, опубліковані на порталі НАЗК, передають Українські новини. 

Так, за роботу в НАЗЯВО за перший місяць поточного року, Квіту було сплачено 14 737 159 грн. Заробітна  плата вказана з урахуванням зборів і податків.

Квіт не вказав за який період він отримав заробітну плату в такому розмірі.

Також в декларації не уточнюється розмір його посадового окладу та можливих премій, які він міг отримати.

Станом на 1 лютого декларація про суттєві зміни майнового стану залишається на сайті НАЗК без правок та змін.

Вже 31 січня Сергій Квіт подавав декларацію за 2021 рік, де вказав, що за минулий рік отримав у НАЗЯВО заробітну плату в 1,37 млн грн. 

Будь-які інші зміни та доповнення на сайті НАЗК не виставлялися.

Нагадаємо, що посадовий оклад Президента України Зеленського у 2021 році складав 28 тисяч гривень. І за рік Глава держави заробив 336 тисяч гривень, що у 40 разів менше, за Квіта.

Як повідомляли Українські новини, колишній міністр освіти Сергій Квіт очолював НАЗЯВО з лютого 2019 року. Однак у жовтні 2021 року Верховний Суд де-факто припинив повноваження Агентства, задовольнивши позов щодо порушення процедури обрання складу.

За цей час роботи Квіт нелегітимно отримав з державного бюджету понад 2,2 млн грн (1 151 313 грн у 2019 році, і ще 1 065 320 грн у 2020 році).

Згодом Верховна Рада ухвалила законопроєкт, що розблокував діяльність НАЗЯВО. І 12 січня 2022 року Кабінет Міністрів знов призначив Квіта головою цього органу.

Джерело: Українські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *