От і все! Туреччина, на прохання України може ввecти свої вiйcькa на територію Кpимy для захисту мирного кpимського-татарського населення – Небоженко

ТУРЕЧЧИНА ЗНЕНАЦЬКА ВВЕЛА СВОЇ ВІЙСЬКА В АЗЕРБАЙДЖАН.

Поки турецькі війська увійшли тільки в Нахічевань – автономна територія Азербайджану, типу окупованого Росією Криму або «російського» Кенігсберга. Це міжнародний прецедент.

Тепер, в майбутньому, точно так, як Туреччина, на прохання азербайджанського уряду, ввела війська в Нахічевань, точно так Туреччина, на прохання українського уряду, в рамках військово-політичної та гуманітарної допомоги або з міжнародного мандату ООН, ОБСЄ зможе ввести свої війська на територію окупованого Криму для захисту мирного кримського-татарського населення півострова.

Причина введення військ Туреччини в Нахічевань дуже проста. Туреччина єдина країн НАТО і всієї Євразії, яка не боїться Росії і робить все що вважає за потрібне, реалізуючи свої національні інтереси і амбітні плани свого президента Ердогана.

Мало того, що Туреччина активно чинить опір російської експансії в Сирії та Лівії, а недавно турецький президент Ердоган, на очах у православного лідера Росії Путіна, грубо исламизирована великий пам’ятник світової та візантійського культури собор-музей Свята Софія.

Тепер черга дійшла для активного втручання Туреччини у вірмено-азербайджанський конфлікт на боці Азербайджану проти Вірменії, яку активно підтримує Росія.

Введення військ Туреччини, на прохання азербайджанського уряду, це не просто небезпечна загроза Вірменії, а й сильний «ніж у спину», як любить висловлюватися президент Путін.

На відміну від Путіна, який вже двадцять років безуспішно і брудно варто свій міфічний «російськими світ», за рахунок нещасної України, Ердоган досить успішно будує свій «тюркський світ» від Криму до Казахстану і Туркменістану.

Турецький президент Ердоган показав всьому світу, що Путін вже не той небезпечний і всесильний президент Росії, а старіючий і слабшає політик, обтяжений численними внутрішньополітичними і міжнародними проблемами

Віктор Небоженко

Редакція може НЕ поділяти думки авторів і не Несе відповідальність за достовірність інформації.

Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *