Лукaшeнкo заявив в інтерв’ю пpoпaгaндиcту Сoлoвйoву: “Вiйнa з Укpaїнoю тpивaлa б мaкcимум 3-4 днi”. Відео

Олександр Лукашенко заявив, що якби почалася війна з Україною, вона тривала б “три-чотири дні”.

Про це він сказав в інтерв’ю російському пропагандистові Володимиру Соловйову.

“Ні, занадто комфортно ми живемо. Комфорт – це дуже важливо… Це просто на людському рівні”, – зазначив Лукашенко у відповідь на запитання про те, чи бачить він можливість великої війни в Європі.

Крім того, на думку самопроголошеного президента Білорусі, на Заході розуміють нібито безперспективність війни з силами Організації Договору про колективну безпеку.

“ОДКБ що показало (мова, вочевидь, про події в Казахстані )? Поки вони там розвернуться і перешлють сюди якісь війська, ми вже стоятимемо біля Ла-Маншу. … Сил скільки там у нас було? Всього нічого, але ми показали. А якби треба, там би збільшилися ці сили. Ми біля Алмати, а Путін у Нурсултані взяли аеропорти під контроль. … В Європі буде простіше. Вони що, цього не бачать? Тому вони розуміють, що безперспективно з нами воювати, перш за все, з Росією. Ми не говоримо про ядерну якусь та іншу зброю. Але нас краще не чіпати. Нас не чіпайте”, – сказав Олександр Лукашенко.

Пропагандист Соловйов своєю чергою заявив, що Захід не хоче воювати з ОДКБ, а нібито планує спровокувати конфлікт з Україною.

“Зрозуміло. Україна ніколи з нами не воюватиме: ця війна триватиме, ну, максимум три-чотири дні. Там нікому буде проти нас воювати. Ті, кого там показують з цими дерев’яними автоматами, як вони тренуються … Так ми зараз вийдемо з тобою в сусідній зал і знімемо на мобільний телефон тренування це і покажемо”, – відповів Лукашенко.

Джерело: unian.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *