Іноземці, які живуть у Києві, вийшли на акцію підтримки України: вражаючі фото та відео

Іноземці, які живуть у Києві, 6 лютого вийшли на акцію, щоб показати свою підтримку Україні. Демонстрація відбувається на тлі загрози вторгнення Росії.

Учасники вийшли з прапорами своїх країн. Ідучи, вигукували “Слава Україні! – Героям Слава!”, передає 24 канал.

Іноземці підтримують Україну

Серед стягів можна було помітити прапори США, Італії, Великої Британії, Грузії. Також майорів український прапор та ЄС.

Іноземці вийшли підтримати Україну / Фото з фейсбуку Крістіни Бердинських

Настав час для міжнародного суспільства, щоб показати нашу солідарність перед обличчям подальшої російської агресії. Повна підтримка України. Принесіть свої національні прапори, або зробіть плакат,
– оголошували організатори у фейсбуці.

Марш іноземців у Києві:

Загалом зібрались у парку біля пам’ятника Тарасу Шевченку зібрались понад 200 людей. Вони вирушили до Майдану Незалежності, де заспівали гімн України.

Іноземці вийшли з прапорами своїх країн:

Загроза російського вторгнення

  • Як пишуть ЗМІ у США, Росія майже завершила підготовку до можливого повномасштабного вторгнення в Україну. Країна-агресорка нібито підготувала 83 батальйонні тактичні групи, що налічують близько 750 військовослужбовців у кожній.
  • Також у Росії анонсували проведення нових військових навчань. Вони мають відбутися у Ростовській області за 50 кілометрів від кордону з Україною.
  • Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, зі сторони якого також підозрюють загрозу, переконує, що війна України проти Росії та її союзників триватиме лише 3 – 4 дні. Мовляв, “там нікому буде проти нас воювати”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *