Пoчалося! Поpошенко звернувся до Путіна Такого ніхто не чекав

П’ятий президент України Петро Порошенко заявив, що лідеру країни-агресора Володимиру Путіну варто вже припинити «опікуватися» українською політикою. У своїй державі ми «розберемося самі».

Так політик відповів Путіну на пропозицію політичного притулку в Росії, яку президент РФ озвучив 7 лютого під час пресконференції з президентом Франції Еммануелем Макроном. Відповідний допис Порошенко опублікував у своєму Facebook.

«Володимиру Володимировичу (раджу. – Ред.) нарешті усвідомити, що ми розберемося самі, тут, в Україні. І одвічна російська практика «опікуватися» українською політикою та політиками вже давно припинилася. Це сталося тоді, коли я був обраний президентом України», – зазначив політик.

Зазначимо, Путін заявив, що РФ готова надати Порошенкові «політичний притулок з гуманітарних міркувань».

Він наголосив, що озвучував відповідну пропозицію, ще коли обіймав посаду президента, і не відмовляється від неї зараз, навіть «попри їхні серйозні розбіжності щодо врегулювання на Донбасі»

«Я йому казав, що якщо у нього виникнуть якісь складнощі в майбутньому, Росія готова надати йому політичний притулок», – сказав очільник Кремля.

Нагадаємо: під час перемовин 7 лютого французький президент Еммануель Макрон нагадав главі Кремля Володимиру Путіну, що Росія порушила територіальну цілісність України, окупувавши Крим та вторгнувшись на Донбас. Президент РФ зі свого боку видав фейки про «держпереворот в Україні» та «захист кримчан

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *