Нічого особистого: Путін прокоментував свою фразу про “подобається – не подобається”

Президент Росії Володимир Путін прокоментував скандальну фразу “Подобається, не подобається – терпи, моя красуне”, сказану ним у контексті України та виконання Мінських домовленостей. Він заявив, що висловлювання нібито не мало нічого особистого.

Про це глава Кремля сказав на пресконференції у Москві у четвер, 10 лютого. Її транслювали на YouTube російські ЗМІ. Він зазначив, що слова “не мали особистого виміру”.

“Я ніколи у своїй роботі не переходив на особистості. Повторю, це не мало жодного особистого виміру”, – сказав Путін.

При цьому глава країни-агресора знову звинуватив Київ у нібито ігноруванні Мінських угод, незважаючи на те, що це російська сторона не виконала жодних своїх зобов’язань.

“Питання тільки в тому, що коли ми від глави держави чуємо такі коментарі, що щось подобається, а щось не подобається в фундаментальних договорах, які регулюють важливі відносини між країнами з точки зору безпеки, зокрема й самої України, то мені здається, що це не той формат”, – видав президент РФ.

Нагадаємо: під час брифінгу в Москві з президентом Франції Еммануелем Макроном Путін, говорячи про нібито недотримання Україною Мінських домовленостей, видав фразу “Нравится, не нравится – терпи, моя красавица“.

Глава держави Володимир Зеленський відповів президенту Росії на саркастичну приказку на адресу України. Оскільки такий вислів глава Кремля дозволив собі на спільному брифінгу з Еммануелем Макроном, Зеленський із натяком запитав французького колегу, чи Путін не був на той момент “під чаркою”.

“Безумовно, є речі, з якими не посперечаєшся тут із президентом Російської Федерації. Україна, звичайно, красуня. Щодо “моя”, мені здається, тут уже перебір невеликий. Це дуже серйозні речі”, – звернув увагу лідер української нації.

Депутат Ради із фракції “ЄС” Володимир В’ятрович також відповів на скандальну фразу Путіна про Україну. Він написав: “Нравітса, нє нравітса”. Росія розвалітся”.

Як повідомляв OBOZREVATEL, держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Мінські домовленості залишаються єдиним шляхом вирішення кризи, спричиненої російською військовою агресією. Водночас поки Україна послідовно просувається в імплементації цих угод, РФ не виконала жодних своїх зобов’язань.

Джерело: OBOZREVATEL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *