Це сталося буквально декілька хвилин тому! Одноголосним рішенням Парламент Японії ухвалив для України надважливе рішення

Парламент Японії ухвалив резолюцію, яка засуджує будь-які спроби змінити статус-кво України силою. У документі підкреслено позицію Японії щодо послідовної підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

У резолюції Палати представників Японії наголошується, що Токіо серйозно занепокоєний і завжди з Українським народом, який сподівається на стабільність своєї країни та регіону.

Також вони звернулися до уряду прем’єр-міністра Японії Фуміо Кісіди зробити все можливе для досягнення миру.

Нагадаю: під час нещодавньої відеозустрічі Фуміо Кісіди з Джо Байденом, Кісіда заявляв не тільки про підтримку України, а й про необхідність поглиблення співпраці між Японією, США та Південною Кореєю для посилення безпеки у Тихоокеанському регіоні, де РФ також хитає ситуацію, зокрема підтримуючи КНДР та не повертаючи Японії частину Курильських островів, через що у неї з Японією досі формальний стан війни.

Як бачимо, тема України, не дивлячись на намагання РФ та частини наших можновладців — залишається центральною для Цивілізованого Світу, адже всі розуміють той колосальний спектр загроз, який виникне в разі широкомасштабного нападу РФ на Україну.

Дякую ще раз нашим японським Друзям!

АРІҐАТО, ДРУЗІ!

Назар Приходько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *