Щойно! НАБУ затримало на величезному хабарі одного із “Слуг народу” наближеного до Єрмака

НАБУ затримало на хабарі Слугу народу Трубіцина – близьку людину глави Офісу президента Андрія Єрмака.

Кілька хвилин тому детективи НАБУ затримали голову комісії Київради з підприємництва та благоустрою Владислава Трубіцина, а також його помічника за отримання хабара в 1 мільйон 260 тисяч гривень.

Бенефіціари вимагали від підприємця гроші за видачу річного дозволу на роботу мережі МАФів – «оболонок», для торгівлі в центрі Києва.

Трубіцин – ключова особа у видачі дозволів на МАФів у Києві. Це людина, пов’язана з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком, який до вступу в політику працював юристом і лобістом, що видавав дозволи на МАФи, майданчик для табору ресторанів і нерухомості в Києві. Саме Єрмак, за словами мера Києва Кличка, призначив свою людину Олексія Кулебу на посаду керівника Департаменту розвитку Києва.

Трубіцин був напряму пов’язаний і з Кулебою і Єрмаком.НАБУ відкрило чергову корупційну схему Слуг народу. Але очевидно, що президент Зеленський захистить Трубіцина, а також інших корумпованих людей в його оточенні – Татарова і Трухіна. Трубіцин – одна з найвпливовіших і довірених осіб ОП в Києві, одна з тих, хто вирішує будь-які питання Слуг народу в столиці.

Юрій Бутусов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *