Лавров був загнаний в “кут”! Бpитанія – не Фpанція з Німеччиною і готова стpимувати агpесора

Подивився дуже цікаву прес-конференцію міністрів закордонних справ Великобританії та Росії. Так, Британія не Франція і Німеччина, їй дійсно властиво стримувати агресора, а не дарма закликати його до гуманітаризму і миролюбства.

У риториці Елізабет Трасс все називали своїми іменами. Наприклад, вимагає припинити агресію Росії проти України, вимагає забезпечити перемир’я на Донбасі за рахунок відведення російського важкого озброєння – ніяких “свободолюбивих шахтарів і комбайнерів” на Донбасі.

Жорсткі санкції, які були розроблені МЗС Британії, направлені проти Володимира Путіна особисто, тобто виконуючого обов’язки глави держави, що надзвичайно рідкість в дипломатичній практиці.Сергій Лавров виглядав як чорний. Він прожував свій нудний потяг, що факти не були передбачені, що Росія сторона конфлікту. Це вже навіть не смішно, особливо після того, як російські регулятори брали участь у боях на Донбасі визнавали навіть такі тупі особистості, як Ігор Стрєлков-Гіркін.

Лавров знову спробував повторити, що населення російських військ на українському кордоні не становить загрози агресії, оскільки вони знаходяться на власній території. Тоді чому Росія турбується про передислокацію військ НАТО, адже вони також залишаються на території країн НАТО?Але найбільш очевидний конфлікт зі здоровим глуздом в російському підході до “мінських домовленостей”. Мовляв, “Мінськ 2” має бути виконаний чітко, адже це найважливіший документ у світі. Тоді Лаврова запитали, а як же Будапештський меморандум, його не варто втілювати? І повторив відверту маячню, що, мовляв, Росія, анексувала Крим, не порушувала “Будапешт”, як це підписано з законним урядом України, а в 2014 році у нас нібито був антиконституційний переворот, всі домовленості розвалили, а Росія вона змушена була вступитися за пригноблених Російськомовне населення.

Але тоді в який момент Росія визнала президентом України Петра Порошенка, який прийшов до влади саме внаслідок цього “перевороту” і права російськомовних, які взагалі не захищали? Я так зізнався, що підписав з ним вимов “Мінськ”, а тепер це або жарт, або серйозно навіть запропонувати йому політичний притулок?

Розумієте, якщо у нас був державний переворот, то “Мінськ 2” юридично нікчемний, оскільки його уклав нелегітимний президент, який отримав владу незаконно. А потім виправдовувався, що Україна відмовляється це втілювати. Але якщо “Мінськ 2” буде правильним, то зміна влади в 2014 році автоматично буде визнана легітимною. Це означає, що всі переговори з Росією щодо Донбасу повинні починатися з порушення його “Будапештського меморандуму” і, відповідно, з вимоги негайного повернення Криму.З таким позначенням буде легше досягти корекції “Мінська”.

І ще один. Нашим дипломатам треба повідомити РФ, що в разі вторгнення, перше, що зробить НАТО, це на прохання України(! ) оголосить небо над ним безполітною зоною – щоб трагедія рейсу МН17 не повторилася. Тобто НАТО буде використовувати свої повітряні сили для збиття всіх російських літаків, вертольотів і крилатих ракет над Україною. А Росія явно позбавлена головної переваги, на яку вона сподівається – повітряного панування.І тоді агресору точно не буде соромно.

Alexandr Kochetkov

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *