Генерали змусили Путіна відмовитися від вторгнення: Піонтковський сказав, до чого готуватися Україні

Скупчення російських військ біля українського кордону не виллється у повномасштабне вторгнення. Генерали переконали президента РФ Володимира Путіна, що така операція буде згубною для Росії. Про це в етері українського телеканалу “Еспресо” заявив російський політолог Андрій Піонтковський. “Всі ці військові хороводи навколо України – це насамперед (спроба) змусити Київ погодитися з московською інтерпретацією Мінських угод, легалізувати у політичному та правовому просторі військово-терористичний плацдарм ОРДЛО та відкрити йому шлях вглиб України”, – сказав політолог.

Він впевнений, що це сьогодні єдиний інструмент, який залишився у лідера РФ.

“Поки ви Путіну дуже вдало, ефективно та гідно чините опір. До того ж Україна своєю поведінкою стає лідером вільного світу… Україна зупинила вільний світ на краю його капітуляції перед Москвою”, – сказав Піонтковський.

Він вважає, що найближчим часом Кремль вдасться до гібридних операцій на Донбасі, а також на територіях, підконтрольних Києву. Його мета – розхитати внутрішню обстановку у сусідній країні, щоб розпочати операцію “примусу до миру”.

“Ворог не відмовився від своїх планів. І це дуже небезпечний ворог”, – попередив політолог РФ.

За матеріалами dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *