Кива заявив, що готує позов проти Байдена до міжнародних судів через новини про “вторгнення” РФ

Народний депутат від фракції “ОПЗЖ” Ілля Кива попередив президента США Джо Байдена про те, що готує проти нього позовні заяви до міжнародних судів. Американський лідер нібито завдав українському парламентарю глибокої психологічної травми, попереджаючи про ймовірне вторгнення російських військ в Україну.

Про це сам опальний нардеп, який зараз перебуває в Аліканте (Іспанія) і має намір там перечекати всю воєнну небезпеку, написав у себе в Telegram. До тих самих дій Кива закликав і Кабінет міністрів України.

“Рекомендую уряду так само звернутися до міжнародних судових інстанцій щодо компенсації збитків у зв’язку з американськими фейками, які завдали економіки України непоправної шкоди”, – підкреслив нардеп.

Кива звернув увагу, що інформація, яка регулярно надходила із Заходу, назавжди зневірила його у тамтешній демократії та чесності. Він звинуватив у своєму тотальному розчаруванні самого Байдена, який неодноразово виступав із “панічними та провокаційними промовами про напад Путіна та війну з Росією”.

“Байден вбив мою віру в американську демократію та незалежність і правдивість міжнародних ЗМІ”, – резюмував скандальний український політик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *