Теpміново! “Пyтін вже виpішив”: Байден pозповів коли Pосія може почaти шиpoкомaсштабне втopгнeння в Укpаїну

Путін вже вирішив: Байден заявив, що Росія може почати вторгнення в Україну у найближчі дні.

Президент США Джо Байден переконаний, що можливість нападу Російської Федерації на Україну залишається дуже високою та закликав Кремль перейти до деескалації напруги.

Про це він заявив під час брифінгу стосовно ситуації в Україні.

“Російські військові знаходяться на кордоні України і Білорусі і аж до Чорного моря. Ми вже говорили про те, що найближчими днями росіяни збираються атакувати Україну і хочуть напасти на столицю України, Київ, де більше 2,8 мільйонів мешканців.

Ми говоримо про те, що ми робимо все, що знаходиться в нашій силі, для того, щоб цього все-таки не відбулося.

Якщо Росія буде слідувати своєму плану, це призведе до катастрофічної війни без ніякої необхідності.

І ми знаємо, що наша колективна безпека сил НАТО… ми не будемо відправляти наші сили воювати в Україну, але ми шукаємо способи підтримати громадян України”, – заявив він.

Також Байден звинуватив терористичні “ДНР” та “ЛНР” у порушенні припинення вогню та заявив, що доказів того, що Україна готує атаку, немає.

Нагадаємо, що у Міністерстві оборони Великої Британії попередили, що Росія зберігає значну військову присутність на кордоні України.

Крім того, у Міноборони Британії оприлюднило карту можливих напрямків вторгнення до України.

Натомість у Кремлі переконують, що Російська Федерація продовжує відведення військ від кордонів України, але на переміщення військових формувань до місць постійної дислокації необхідно більше часу.

Водночас президент США Джо Байден запевнив, що ризик нового вторгнення Росії до України залишається “дуже високим”, оскільки біля кордонів досі перебувають численні війська РФ. Напад може відбутись у найближчі кілька днів.

Зазначимо, що розвідка Естонії стверджує, що ризик повномасштабного вторгнення Росії до України залишається актуальним. Москва може наважитись на війну в другій половині лютого 2022 року.

До слова, розвідувальна спільнота InformNapalm одержала дані, що Росія планує диверсії “під чужим прапором” проти своїх “іміджевих” об’єктів для виправдання подальшої агресії щодо України. Зокрема, спецслужби РФ розглядають можливість підірвати Керченський міст.

Крім того, нові супутникові знімки компанії Maxar показують, що РФ продовжує нарощувати військову силу в Криму, у Білорусі та на заході Росії. На ці території прибуває додаткова техніка та війська.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *