Прикриваються навчаннями: Росія ввела до Азовського моря десантні і бойові кораблі

Росія ввела в акавторію Азовського моря бойові кораблі, а також ракетні катери. Це держава-агресорка знову пояснює проведенням “навчанням”. Раніше була спроба заблокувати для цього весь Азов.

Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков на спільному брифінгу з міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченком. Резніков підтвердив, що росіяни активно маневрують біля кордонів України, їх скупчення відстежують на території окупованого Криму.

До Азовського моря увійшли 3 великі десантні кораблі та 5 бойових

Рухаються кораблі в Чорному та Азовському морях. Була спроба заблокувати навіть весь Азов, а також доступ до наших портів на Одещині. Але це їм не вдалося. Зараз під приводом участі у навчаннях до Азовського моря увійшли 3 великі десантні кораблі та 5 бойових кораблів та катерів інших класів, у тому числі ракетний катер,
– розповів Резніков.

Міністр також наголосив, що для нього не стало несподіванкою продовження спільних навчань на території Білорусі. Адже війська з дальніх округів Росії діставались сюди кілька тижнів, отож було малоймовірно, що їх відведуть.Зверніть увагу! Щодо раптових військових навчань на території Придністров’я, то у Міноборони кажуть, що це – теж не сюрприз. На них ЗСУ готові реагувати за потреби.

Дивіться фото з Азовського моря / Фото з “Мілітарний”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *