“Взвoду нeмає, три людини в живих зaлишилося”: до мeрежі пoтрапили рoзмови рoсійських oкупантів із рoдичами.

Багато російських військових, які вторглися на територію мирної України, телефонують рідним і друзям зі скаргами на своє керівництво, а також на величезні втрати серед товаришів по службі. Один з окупантів повідомив: їх “нормально так бомбять”, а одного взводу практично немає – три людини в живих залишилося.

Перехоплення телефонних дзвінків на своєму Telegram-каналі Pravda Gerashchenko опублікував радник голови МВС Антон Геращенко. Він уточнив, що аудіозаписи були надані нашими союзниками (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Продовжую публікувати цикл перехоплення розмов російських окупантів. Вороги деморалізовані, почуваються кинутими, зрадженими. Без палива й забезпечення. Битимемо вас, покидьків, ще міцніше!.. За Чернігів! За Харків! За Маріуполь! За Київ!” – написав представник МВС.

Відомо, що один із військовослужбовців країни-агресора дзвонив мамі, щоб та допомогла витягнути його з України. У підсумку росіянка повідомила сина: зробити нічого вони не можуть.

Ванько, якщо тебе витягувати, у тебе буде стаття “Зрада батьківщини”. Від 20 років чи довічне“, – сказала вона.

Мама окупанта розповіла, що командир уссурійського полку заявив їй, що в нього є “пачка паперів із підписами”. Мовляв, солдати погодилися взяти участь у “спецоперації”.

Мамо, я нічого не підписував!” – запевнив окупант. “Х** із ним, мамо, тоді сидітимемо тут”, – додав він.

Інший російський військовий повідомив свого співрозмовника про втрати серед армії РФ. Один зі взводів українські захисники ліквідували практично повністю.

“І що, просто всіх завалили нах**?” – запитав чоловік. “Ну так”, – відповів окупант.

“Думаю: нах** я суду поїхав?..” – також сказав військовий. У розмові він говорив, що не міг відмовитись від участі у війні. “Без варіантів”, – сказав загарбник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *