Путін прорахувався з Україною, йому загрожує втрата влади – Bloomberg

Президент Росії Володимир Путін зробив помилку, коли вирішив піти на вторгнення в Україну. Він не врахував обмежені можливості своєї держави та армії, а також спротив, який зараз чинять українці.

Такий прорахунок може коштувати Путіну його влади. Таку заяву зробив головний стратег компанії Clocktower Group Марко Папіч, пише Bloomberg.

Він вважає, що краху Путіна як лідера Росії може відбутися вже протягом найближчих 12 місяців. Експерт наголосив, що, коли політики приймають надзвичайно погані рішення та ігнорують при цьому свої обмежені можливості, на них чекає кара.

“По-перше, українці борються дуже, дуже жорстко. По-друге, російські військові не мали досвіду ведення справжніх війн. І по-третє, Україна є дуже складним місцем для вторгнення”, – Папіч перелічив помилки, яких припустився Путін.

Стратег додав, що війна в Україні, під час якої гинуть як наші захисники, так і мирні мешканці, це жахлива подія, проте вона дає надію, бо зараз відбувається “народження справді самосвідомої нації”. На його думку, наша країна має великий потенціал.

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний розслідувач Bellingcat Христо Грозєв заявив, що Росія зробила цілу низку помилок, вирішивши розпочати наступ на територію України. Які саме, читайте за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *