Переховувaлися в лісі та спaли на свинoфермі: рoсійські oкупанти здалися в полон українському фермерові. Відео

На Сумщині місцеві жителі знову полонили групу окупантів. Вони здалися в полон українським селянам після того, як ЗСУ вщент розбили ворожу колону техніки – і вже дають свідчення.

Відео з розповіддю окупантів про пригоди на українській землі опублікували в Держспецзв’язку.

“Путінська “одна з кращих армій світу” ховається в українських лісах і селах. А деморалізовані російські вояки обирають для себе кращий варіант – здатися українському фермеру з вилами, ніж продовжувати беззмістовну війну з Україною. Полонені росіяни розповідають про військові злочини своєї ж армії, вбивства та пограбування мирного населення. Вони закликають своїх співвітчизників не вірити російській пропаганді та нізащо не їхати воювати в Україну”, – зазначили в Держспецзв’язку.

На відео полонений росіянин розповідає, як після знищення колони окупантів українськими воїнами разом зі ще кількома військовими армії РФ тікав по посадках та вкрав у дідуся в якомусь із сіл автомобіль.

Втім далеко на краденому авто окупантам ЗСУ доїхати не дали – за 5 хвилин потомувони знову лишилися без колес після обстрілу.

Вдень, каже окупант, вони ховалися по посадках. Вночі – ночували на сільській свинофермі. А потім здалися в полон фермерові з села Комиші на Сумщині.

“Ми обходили село, потім побачили чоловіка. Підняли руки. Сказали, що готові здатися. Він звелів нам скласти зброю, бронежилети, шоломи. Все це забрали місцеві чоловіки”, – розповідає один з полонених.

Інший загарбник запевняє: що потрапить на війну – не знав.

“У ніч із 23 на 24 лютого нас відправили на кордон з Україною, на три дні. Спочатку нічого не говорили майже. Потім, коли ми перетнули кордон – нас тут зустріли… не дуже дружелюбно”, – каже він.

Полонений розповів, що їх запевняли, що обстріли вестимуться виключно по військових об’єктах, але в Україні росіяни почали обстрілювати мирне населення.

Він також розповів, що БРМ, на якій їхав він, заглохла – втім ніхто з бравих вояк з колони їм не допоміг: їх просто кинули, коли ЗСУ відкрили вогонь по ворогові.

Окупант розповідає: 3 чи 4 доби вони ховалися в лісах, аж поки їх не спіймали місцеві жителі.

“У жодному разі не їдьте сюди, ні за які гроші!” – закликав він співвітчизників з Росії.

Джерело: OBOZREVATEL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *