Нові трофеї: українські військові захопили у російських окупантів 10 танків та ЗРК

Усі машини у справному стані, їх уже використовують наші військові для боїв проти загарбників

Сьогодні один із підрозділів Збройних сил України, підпорядкований оперативному командуванню «Північ», провів успішний бій з переважаючими силами противника. В результаті цього бою наші військові захопили одразу 10 танків, зенітно-ракетний комплекс неназваного типу та бойову ремонтно-евакуаційну машину. Про це повідомляє пресслужба Оперативного командування «Північ» на своїй сторінці у Facebook.

Відзначимо, що це перший відомий випадок, коли наші військові як трофей в один момент брали настільки велике число танків ворога – ротний комплект в 10 машин. Для порівняння – за деякими даними, до цього моменту Збройні сили України уже використовували 70 трофейних танків.

ЗРК та БРЕМ – теж «приємний бонус». Схоже, у цьому епізоді трофеєм наших військових став ЗРК «Тор». Сьогодні були повідомлення у відкритих джерелах про те, що саме комплекс такого типу потрапив у руки воїнів ЗСУ на Чернігівщині. Можливо, скоро стане відомим, наскільки завдяки трофеям від рашистів Збройні сили України змогли зміцнити свої частини протиповітряної оборони та Сил підтримки.

Джерело: Главком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *