Байден оголосив нові санкції проти Росії: економіку країни-агресора вирішили знищити

США вирішили скасувати торгові преференції для Росії. Таке рішення підтримали країни “Великої сімки” та ЄС. Це означає, що всі товари росіян будуть продавати з високим митом, вони перестануть бути конкурентними на ринку. Крім того, із РФ перестануть імпортувати алкоголь, діаманти та морепродукти.

Про це заявив 11 березня президент США Джо Байден. Озвучені ним заходи запроваджуються для притягнення Росії до відповідальності за військовий напад на Україну. Які санкції запровадили:

  • заборона імпорту російського алкоголю, діамантів та морепродуктів;
  • заборона експорту предметів розкоші;
  • блокування можливості отримувати кошти МВФ та інших фінансових установ;
  • персональні санкції проти депутатів Держдуми і голів банків.

Крім того, американці більше не зможуть інвестувати свої кошти у російські компанії. Це призведе до того, що бізнес із РФ незабаром зникне з усіх бірж. Після початку війни проти України держава-агресор вже перетворилася на ізгоя. Тепер навіть ті американці, які хочуть заробляти з росіянами, не зможуть цього зробити.

“Цей крок може призвести до підвищення мит на російську нафту та нафтопродукти в 2-4 рази. На цілу низку товарів, які зараз ввозяться безмитно, можуть бути встановлені мита у розмірі 20%”, – написав на своїй сторінці в Telegram голова профільного комітету Ради Данило Гетьманцев.

Фактично через Україну російська економіка поступово перетворюється на руїни. Країни заходу ухвалили рішення знищити економіку РФ так, щоб у президента РФ Володимира Путіна більше не було грошей на армію, технології та озброєння.

obozrevatel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *