Путін хотів захопити Україну, але він програв, – Байден

Джо Байден заявив, що Путін збирався захопити Україну, але зробити цього українці йому не дали. Кремль у цій війні вже програв.

Про це президент США сказав під час брифінгу 11 березня.

На думку Байдена, перемогти Україну в Росії немає шансів.

“Війна Путіна проти України ніколи не закінчиться для нього перемогою. Він хотів захопити Україну без боротьби, але він програв”, – зазначив Байден.

Констатував американський президент також і прорахунок Кремля в оцінці Заходу. Путіну не вдалося послабити ні Євросоюз, ні НАТО, ні американську демократію. Натомість весь світ об’єднався проти російської агресії, переконаний Байден.

Президент США також оголосив про нові санкції, які накладає Америка на РФ з 11 березня: йдеться про запровадження заборони на імпорт російського алкоголю, діамантів та морепродуктів, припинення ввезення в РФ предметів розкоші, а також блокування можливостей для Росії отримувати кошти в МВФ та інших фінансових установах. Запроваджено також персональні санкції проти депутатів Держдуми та російських банкірів.

Незмінною залишається позиція Білого Дому щодо того, що США не братимуть безпоседньої участі у війні на території України. Втім, лише за кілька днів після вторгнення РФ, бажання захищати Україну в складі Іноземного легіону висловили понад 3 тисячі американців з бойовим досвідом.

obozrevatel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *