“Путін буде скинутий, ви переможете”: депутати Європарламенту звернулися до жителів Маріуполя зі словами підтримки

Депутати Європейського парламенту записали відеозвернення до жителів Маріуполя. Вони висловили місцевим жителям, які вже 13-й день перебувають у блокаді, влаштованій російськими окупантами, слова підтримки.

Також депутати заявили, що президент Росії Володимир Путін буде повалений. Відповідний ролик з’явився у соціальних мережах.

“Люди у Маріуполі, ми, депутати Європейського парламенту, зараз у Львові. Ми думаємо про вас, ми співпереживаємо з вами. Ми відчуваємо той біль, який відчуває зараз Маріуполь. Ми можемо запевнити вас у тому, що як серця мешканців Німеччини, так і серця Європейського союзу з вами. Наші думки і наші молитви з вами. Ми знаємо Маріуполь. Маріуполь виживе, і ви переможете. Путін буде скинутий. Ми з вами! Будьте сильними!” – йдеться у зверненні.

Зазначимо, що блокада Маріуполя, яку влаштували російські окупанти, триває вже 13 днів. За цей час у місті з населенням понад 400 тисяч жителів загинуло 1582 особи.

Як повідомляв OBOZREVATEL, чергова гуманітарна місія в Маріуполі була піддана танковій атаці з боку російських окупантів. Війська РФ утримують блокаду міста, фактично знущаючись і страждаючи мешканців міста Донецької області.

У суботу, 12 березня, до Маріуполя вирушила колона вантажівок із гуманітарною допомогою. Це вже п’ята спроба доставити до міста все необхідне та вивезти мирних мешканців із “гарячої” точки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *