Блогери-мільйонники РФ, які підтримaли війну проти України в істериці через блокування Instagram

Блогери-мільйонники РФ, які підтримали війну проти України, в істериці через блокування Instagram Великі Instagram-блогери Росії, які підтримали війну проти України, швидко отримали “бумеранг” у вигляді блокування їхньої улюбленої соцмережі.
Влада Росії, намагаючись перекрити росіянам доступ до правди про війну з Україною, розпочала блокування Instagram. Це стало важким ударом для блогерів-мільйонників РФ, які сколотили статки на цій соцмережі. Переважна більшість із них або ігнорувала напад військ РФ на Україну, або виступила на підтримку кривавої “спецоперації” Кремля. А тепер розплачуються, передає Діалог.UA .

Instagram, Facebook та WhatsApp визнані в Росії “екстремістськими організаціями”. Вже завтра, 14 березня, їх буде заблоковано на території РФ. Наразі російські блогери зі сльозами на очах прощаються зі своїми передплатниками. Висловилася про те, що трапилося, ймовірно, найпопулярніша Instagram-зірка Росії  Ольга Бузова , яка неодноразово була помічена у поширенні прокремлівської пропаганди. Війну з Україною вона не помітила. Зараз вона плаче, що її 7-річна праця у Instagram буде знецінена. Вона має на сьогодні понад 23 мільйони передплатників. Страждав у “сторіс” і російський “інфоциган”  Гусейн Гасанов , якому вдалося назбирати понад 21 млн передплатників. Він зараз активно намагається перегнати аудиторію до Telegram. Щоб стимулювати передплати, блогер оголосив конкурс, обіцяючи переможцям техніку Apple.

Незадоволеним блокуванням соцмережі виявилася і Instagram-діва, дружина репера Джигана  Оксана Самойлова , у якої понад 15 млн передплатників. Вона була обурена, що 10 років її праці йдуть прахом.

Схожі сльозливі сториси публікували популярні блогери Валерія Чекаліна, Надін Серовські, Аліна Левда та інші. Усі вони намагаються зберегти хоч частину популярності, переганяючи передплатників у інші соцмережі, наприклад Telegram та ВКонтакте.

Діалог 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *