Стало відомо, яка кількість російських солдат продовжує воювати проти України

31 батальйонно-тактична група російської армії фактично повністю втратила свою боєздатність

Начальник Головного управління розвідки міністерства оборони Кирило Буданов повідомив, що в Україні залишається 86 тис. російських військових (або 63 батальйонно-тактичні групи), які ще ведуть певні дії. Про це він зазначив в інтерв’ю «Радіо Свобода».

При цьому головний розвідник визнав: нікому в керівництві Росії, окрім Путіна і Шойгу, не подобається ця військова авантюра. Наразі втрачено боєздатність 18 батальйонно-тактичних груп росармії, а повністю знищено 13 батальонно-тактичних груп. Отже, 31 батальйонно-тактична група фактично повністю втратила свою боєздатність, додав Кирило Буданов.

«Зараз йде абсолютно відкрита фаза війни. Всі виснажені. Російська сторона, нікому не вірте, вони досить сильно виснажуються. Так, у них є ресурси, щоб продовжити цю війну ще досить тривалий проміжок часу. Проте ніхто, окрім двох людей там, а це Путін та Шойгу, не в захваті від цієї військової авантюри. І чим більше вона буде продовжуватись, тим більше буде проблем у Росії», – наголосив начальник Головного управління розвідки міноборони.

Нагадаємо, що в Україні триває 18-й день повномасштабної війни, розв’язаної путінською Росією.

Джерело: Главком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *