Кремлівські пропагандисти почали погрожувати Грузії ракетними ударами

Російські інспектори хочуть мати доступ до біолабораторій на території Грузії

Кремлівський експерт погрожує, що Росія може завдати ракетного удару по лабораторії Лугара в Тбілісі. Про це заявив російський експерт Центру військово-політичних досліджень Михайло Олександров, пишуть російські ЗМІ .

«Якщо Грузія відмовиться надати російським інспекторам доступ до американських біолабораторій на своїй території, то Росія має повне право завдати по них ракетного удару», – погрожує Олександров.

Кремлівський експерт запевняє, що на тлі війни в Україні ніхто і не помітить пару крилатих ракет, які впадуть на Грузію. «Грузію треба прямо попередити: ми вимагаємо допуску наших інспекторів на ці об’єкти, і якщо вони відмовляться, то треба сказати, що ми просто знищимо ці лабораторії, завдамо по них удару. В умовах, коли ми проводимо операцію в Україні, пара крилатих ракет по Грузії – це буде така дрібниця, що ніхто у світі, власне, цього й не помітить. Захід, звичайно, як завжди, кричатиме. Ну, а чого він кричатиме? Навіщо створювати біолабораторії проти Росії? Нема чого їх створювати експерт запропонував завдати ракетного удару по лабораторії Лугара в Тбілісі», – заявив Олександров.

Джерело: Главком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *