Український десантник із ПЗРК збив уже два російські винищувачі-бомбардувальники Су-34. Відео

Росія втратила понад сотню літаків у війні проти України. Тільки на рахунку одного українського десантника вже два збитих ворожих Су-34

Про це повідомило у Facebook Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. 

Військовослужбовці підрозділів протиповітряної оборони Десантно-штурмових військ Збройних Сил України продовжують успішно знищувати повітряні об’єкти російських окупантів, рятуючи життя своїм співвітчизникам.
Зокрема, минулого тижня, в одному з районі виконання завдань, майстер-номер обслуги підрозділу протиповітряної оборони 81 окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України солдат Гліб С. з ПЗРК знищив два винищувача-бомбардувальника Су-34 Повітряно-космічних сил ЗС РФ.
– Виявивши повітряну ціль на висоті близько двох тисяч метрів, я здійснив бойовий пуск, в результаті якого літак вибухнув в повітрі, – розповідає десантник. – Через день, наше “полювання” також було вдалим, іншу “Сушку” спіткала така ж сама участь.
PS: На відео зафіксований бойовий пуск з ПЗРК, в результаті якого був збитий винищувач-бомбардувальник Су-34 на висоті 2000 метрів та вибухнув в повітрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *