ЗСУ вuбuлu російську aрмію з Дмuтрівкu поблuзу Ізюмa Хaрківської облaсті..

Українські військові змусили противника покинути населений пункт Дмитрівка Ізюмського району.

Про це повідомили у вечірньому зведенні Генерального штабу ЗСУ.

Це населений пункт розташований в 11 кілометрах від села Велика Комишуваха та населеного пункту Вірнопілля.

При цьому окупанти продовжують обстрілювати з артилерії села навколо – Дібрівне, Пашкове, Грушуваха, Курулька та Велика Комишуваха. Це Слов’янський напрямок.

Дмитрівка, Ізюмський район, Харківська область, червень 2022 Джерело: liveuamap

Дмитрівка, Ізюмський район, Харківська область, червень 2022 Джерело: liveuamap

Крім того, в цьому напрямку, в районі Краснопілля, ворог намагався вести розвідку боєм, успіху не мав.

Нагадаємо, в Міністерстві оборони України повідомили, що на Слов’янському напрямку українські військові ведуть бої проти зведеного угруповання противника.

До складу військ ворога входять підрозділи зі складу 1-ї танкової армії, 20-ї армії, берегових військ балтійського флоту, 29-ї, 35-ї, 36-ї армій, 68-го армійського корпусу східного військового округу, повітряно-десантних військ та мобілізаційного резерву 1 і 2 армійських корпусів.

Ці ворожі війська основні зусилля зосередили на спробах захоплення Краснопілля (20 км на південний схід від Ізюма) та створенні умов для розвитку наступу на Слов’янськ. Ворог здійснив вогневі нальоти артилерією в районах Долини, Дібрівного та Вірнопілля. Також ЗСУ відбили штурм у районі Богородичного, яке окупант намагався взяти під контроль“, – сказав речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник.

Також Олександр Мотузяник підкреслив, що основна мета ворога – оточення угрупування Сил оборони України в районі Лисичанська та Сєвєродонецька.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *