На Донеччuні eксдeпутатка здaла свoго сuна-військoвого ЗСУ у полон рocійськuм окупaнтам

На Донеччині одна з колишніх депутаток Покровської селищної ради Мангушського району здала свого сина у полон російським окупантам. Хлопець служив у Збройних силах України.

Сама ж “матір року” у 2014-му брала участь в організації псевдореферендуму, після окупації Приазов’я Росією у 2022-му – перейшла на службу до окупантів. Про це розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

“Клименко Анжела Борисівна. Колишня депутатка Покровської селищної ради Мангушського району. Брала участь в організації псевдореферендуму в 2014 році. Зараз самостійно перейшла на бік окупантів. Очолює один із гуманітарних штабів Єдиної Росії”, – розповів про “досягнення” зрадниці Андрющенко.

Зрадниця Анжела Клименко

Ницість любительки Росії сягнула небачених глибин. Аби вислужитися перед новими господарями, вона власноруч здала в полон окупантам свого сина-військовослужбовця ЗСУ.

“Головне! Її син – військовослужбовець ЗСУ. Вона власноруч здала власного сина в полон окупантів. МерZота найвищого ступеня. Закарбовано. Відплата вже поруч”, – написав Андрющенко.

Зрадниця зрадила не лише Україну, а й рідного сина

Джерело: Obozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *