Названо імeна співрoбітнuків Кaбміну та Торгoвої промuслової палатu, які вхoдили в агeнтyрнy меpeжу РФ. Відео

До агентурної мережі Російської Федерації, яку викрила Служба безпеки України, входив Бай Анатолій Анатолійович. Він обіймав посаду завідувача відділу з питань діяльності органів юстиції у Секретаріаті Кабінету міністрів.

Також СБУ затримала Гордину Віталія Миколайовича – керівника відділу із взаємодії з бізнесом у Торгово-промисловій палаті України. Про це повідомляють джерела OBOZREVATEL.

Агентів було затримано під час багатоетапної операції у Києві.

Гордина Виталий.
Бай Анатолий.

Як повідомляє пресслужба СБУ, ці чиновники передавали ворогові різну розвідувальну інформацію: від стану обороноздатності до облаштування держкордону та персональних даних українських правоохоронців. Зрадники робили це не безплатно. Російські куратори платили їм за інформацію від 2 до 15 тис. дол. за завдання. Суми залежали від рівня секретності та важливості зібраних даних.

За даними спецслужби, з вересня 2019 року Бай, він же агент “Кірєєв” або “Канатоходець”, очолював відділ департаменту з питань безпеки та оборони діяльності органів юстиції. Був завербований у 2012 році ФСБ Росії та заробив на співпраці з ворогом $27000.

Агент “Гаврилов” (Гордіна) працював директором з питань роботи з бізнесом у ТПП. На Росію працював із 2016 року, за що йому заплатили 33000 доларів.

Як дізналася СБУ, одним із тих, хто готував співробітника Гордину як російського агента, був представник 5-ї служби ФСБ Юрій Водолазкий.

Джерело: Obozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *