Бєднякoв покaзав нaйrанeбніший момент візиту пyтіна до Мaріуполя: “Сaме через них…”

Цього разу на своїй сторінці в Instagram ведучий показав відео поїздки російського диктатора путіна в окуповане та зруйноване українське місто.

“Подобається?” питає він про місто, яке зруйнував.”Сучасно” говорить він, вказуючи на будинки, які були зведені на місці інших, розбитих російською армією в попіл. Тільки вдумайтеся наскільки все лицемірно і дико. Щоразу, коли я бачу всі ці “ТБ- листівки” зі свого міста для їхнього глядача (для їхньої маси), мене розбирає агресивність. А ці «вдячні» люди цю агресію посилили в сто разів”, — пише Андрій Бєдняков.politeka.net

Він не думає, що люди в кадрі “ряджені”, тому що в місті справді були прихильники “руського міра”.

“І, слухаючи що несуть ці люди, я розумію, що в мене до них величезна злість. Саме до цих тих, хто чекає і кличе. Саме через них ми не можемо приїхати до себе на малу батьківщину. Саме через них загинули десятки тисяч людей. Саме через них зруйновано наше місто”, – наголосив ведучий.

Андрій Бєдняков вибрав на відео той момент, де путін опинився на межі фолу. Місцевий чоловік каже ватажку рф: «Через 15 днів після вашого і мій день народження. Теж 70. Залишився без нічого». «ТЕПЕР Є ВСЕ», — швидко виправила його жінка.

“Нашому народу завжди прищеплювали цю любов до господаря. до царя. до пахана. Він завжди правий. без нього нас немає. Боже бережи пахана. Ось і зараз. Ця людина зруйнувала ваше мирне життя. Убив людей. Скалічив долю. Але ви, як і раніше, виходьте білити бордюри, кричати УРА і махати зі сльозами на очах прапорцями. Ви просто не можете інакше”, – додав актор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *