“Зaxід не залuшuв нам вuходу”: Лaвров у дeнь рaкетного удaру РФ по бyдинкaх у Зaпоріжжі цuнічно заговорив про прuчuни війнu

Глава МЗС Російської Федерації Сергій Лавров цинічно назвав “захист російськомовного населення України” причиною повномасштабної неспровокованої війни проти суверенної країни. Мовляв, Захід перестав виконувати свої зобов’язання й не залишив Москві іншого вибору.

Відповідну заяву представник Кремля зробив у середу, 22 березня, на брифінгові. Прикметно, що цього ж дня окупанти обстріляли ракетами місто Запоріжжя , зруйнувавши багатоповерховий будинок. Через черговий військовий злочин так званих “захисників” щонайменше одна особа загинула, близько 25 мирних жителів отримали поранення.

Лавров, виступаючи на спільній пресконференції зі своїм колегою з Еритреї Османом Салехом, вкотре спробував перекласти відповідальність за початок російської “СВО” на західні країни.

“Захід не залишив нам вибору, окрім як стати на захист російських, російськомовних жителів сходу України, які зазнавали неприйнятної дискримінації та позбавлення базових прав із боку київського нацuстського режuму”, – стверджує міністр країни-агресорки.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *