Укрaїнський пpикoрдoнник врятyвaв сoбaку, яку пoранuло на фрoнті на Дoнеччині. Звoрушливe відeо

Від війни, яку в Україні розв’язала Росія, страждають не лише люди, а й тварини. Порятунок вони шукають в українських захисників на передовій, адже вони дуже добре розрізняють добро та зло.

Український прикордонник Олег врятував собаку, яку поранило на фронті на Донеччині. Зворушливе відео опублікувала Державна прикордонна служба.

Німецька вівчарка, яку назвали Джесіка, прийшла на позиції до захисників, коли воїни лише почали їх облаштовувати. Вони прихистили собаку, дбали про неї та ділилися своїми пайками.

“Разом із Джесікою несли службу на позиціях. Завжди була поруч. Вона дуже вдячна і розумна собака. Попереджала про небезпеку і ховалася разом з бійцями під час обстрілів”, – розповів Олег.

Більше місяця вони разом боронили Україну, проте одного разу прикордонники та Джесіка потрапили під щільний ворожий обстріл.

Бійці встигли сховатися у безпечне місце, а собака через дим та вогонь втратила орієнтир. Пізніше з’ясувалося, що вона отримала поранення голови, шиї та лап. Олег самотужки її лікував.

Згодом чоловіку вдалося вивезти чотирилапу з фронту, й тепер вона знаходиться у безпеці. Сьогодні пухнаста в хорошій формі й чудово почувається. Джесіка стала членом родини прикордонника.

Український прикордонник врятував собаку, яку поранило на фронті на Донеччині. Зворушливе відео

Джерело: Obozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *