Рoдом із України: ідeнmuфіковано окуnанта, який віддaв нaказ про бoмбaрgувaння дрaмтeатру в Мaріупoлі

Ідентифіковано російського окупанта, який віддавав наказ про бомбардування драмтеатру в Маріуполі і контролював його виконання. На совісті загарбника також бомбардування пологового будинку та дитячої лікарні.

Воєнним злочинцем виявився командир військової частини, що бомбардувала Маріуполь, Сергій Атрощенко. Він народився на Житомирщині. Про це з посиланням на дані розслідувачів міжнародної спільноти InformNapalm написав радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Родом із України: ідентифіковано окупанта, який віддав наказ про бомбардування драмтеатру в Маріуполі
“Вбивцю маріупольців номер один встановлено. Того, хто надавав накази та контролював бомбардування драмтеатру, пологового будинку та дитячої лікарні. З перших тижнів нами встановлено, що літаки, що бомбардували Маріуполь злітали з аеродрому Приморсько-Ахтарськ. Міжнародна спільнота InformNapalm оприлюднила дані командира військової частини літунів-бомбардувальників звідти. Той самий”, – зазначив Андрющенко.

Родом із України: ідентифіковано окупанта, який віддав наказ про бомбардування драмтеатру в Маріуполі
Як встановили розслідувачі, накази на здійснення воєнних злочинів та бомбардування цивільних об’єктів, де люди намагалися сховатися від російських обстрілів, віддав уродженець української Житомирщини.

Родом із України: ідентифіковано окупанта, який віддав наказ про бомбардування драмтеатру в Маріуполі
“Атрощенко Сергій Валерійович (рос. – Атрощенко Сергей Валерьевич), 05.05.1981 року народження. До слова, народився в місті Овруч Житомирської області, Україна. Потім жив у російському Липецьку, потім був прописаний у Воронежі, Ленінський проспект, буд. 96а, кв. 89. Після цього деякий час був прописаний за місцем служби у в/ч 46451 у смт Гвардійське в окупованому Криму. Телефон: 79186505185, поштові адреси: serega.368@mail.ru, gn-grisha131@mail.ru. Мраzота. Докладемось всією командою, аби відплата відбулась раніш за деокупацію. Йому та всім літунам-вбивцям”, – написав радник міського голови Маріуполя.

Джерело: Obozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *