“Ми вже прoйшли колосaльний шлях і зaраз готуємо наближення нашої пeремоги”, – Зeлeнський про 400 днiв обоpони Укpаїни

Чотириста днів оборони від повномасштабної агресії Росії – це колосальний шлях, який пройшли українці. Нині Україна готує активні дії, щоб наблизити нашу перемогу.

Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні в четвер, 30 березня. Відповідне відео було оприлюднено в Telegram-каналі глави держави .

“Україна пройшла найстрашніші дні того лютого. Витримали й цю зиму. Колосальні зусилля за цими словами… Ми пройшли минулу весну, що змінила перебіг цієї війни на користь нашої оборони. Минулого літа й восени ми довели, що весняне звільнення наших північних областей не було випадковістю. Битва за Київ, Чернігів, за Сумщину… Повернення районів нашої Харківщини, повернення Херсона, оборона Бахмута й Донбасу загалом – це героїзм українців, який світові не забути”, – сказав Зеленський.

Він зазначив, що цей шлях українці пройшли всі разом – “кожен і кожна, хто боровся й бореться за Україну, хто дбав і дбає про державу й українців, хто допомагав і допомагає нашій логістиці, хто зміцнював і зміцнює українську стійкість”.

“Ми готуємо наші наступні кроки, наші активні дії. Ми готуємо наближення нашої перемоги. У чому сила України? Якщо наміри твої – добрі, увесь світ буде на твоєму боці, тобі допомагатиме”, – сказав президент.

У 400-й день спротиву Зеленський подякував “всім у світі, хто з Україною”. 

“Хто поділяє наше тлумачення свободи. Хто підтримує наше прагнення до справедливості. Хто має таку ж міцну впевненість, яку маємо ми, українці… впевненість, що світ повинен базуватися на правилах, на цивілізованих правилах – на правилах людяності, поваги й миру. Ось чому Україна переможе. Бо свобода й справедливість, людяність і повага, заслужений народом мир мають перемогти”, – запевнив глава держави.

Він також подякував усім українським військовим, які тримають фронт захисту єдиної, незламної й назавжди вільної України, а також всім, хто допомагає рідним українців, чиї життя були забрані війною.

Україна переможе на фронті. Україна переможе у відбудові. Україна переможе в поверненні справедливості”, – упевнений Зеленський.

Джерело: Obozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *