Мaйже нічoго не залuшuлося: під Бєлгoродом спорожнiлu вoєнні базu pф (фото, відео)

На військовій базі РФ у районі села Солоти Білгородської області, за 30 км від Харківської області, дислоковано 237-й танковий полк російських військ. Але через рік після початку війни база залишилася майже без техніки.

Підтвердженням можливих проблем із постачанням російських військ можуть слугувати спорожнілі військові бази на території РФ, зокрема в районі села Солоти Білгородської області, де дислокован 237-й танковий полк ЗС РФ, який брав участь у бойових сутичках в районі Ізюму Харківської області, згідно з інформацією Міноборони України. Про це повідомляють “Схеми”.

Від Харківської області цю військову базу відокремлює відстань 30 км.

Російська техніка на військовій базі
Фото: Planet Labs | Російська техніка на військовій базі в районі села Солоти Білгородської області

Будівництво бази, за деякими даними, почалося у 2015 роцi, наприкінці 2020-го її збудували. Зазначається, що над об’єктом працювала російська компанія “Мегалайн”, до якої має відношення близький до Кремля бізнесмен Євген Пригожин, який фінансує російське воєнізоване формування ПВК “Вагнер”.

Автори матеріалу опублікували знімки бази в Солоті, зроблені супутником Planet Labs у період із січня 2022 року по березень 2023 року.

Станом на початок повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, на базі були сотні одиниць техніки, але вже до 23 березня 2023 року там не залишилося практично нічого.

У свою чергу військові дослідники з Conflict Intelligence Team (CIT) повідомили, що керівництво ЗС РФ зняло з консервації застарілу техніку радянського зразка і відправило в Україну танки Т-54/Т-55 часів Другої світової війни. Про це повідомляється у пості CIT у Telegram. Аналітики зробили висновок про проблеми з постачанням ЗС РФ по опублікованих фото ешелонів російської техніки, що прямували з Далекого Сходу.

Джерело: Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *