Мuтрополит Пaвло пorрожyвав журнaлістам пaлкoю і не зaхотів сказати, що РФ нaпaла на Укрaїну: заявuв, що з Лаври не піде. Відео

Митрополит Української православної церкви Московського патріархату Павло прийшов на територію Київсько-Печерської лаври та почав погрожувати фізичним насильством представникам ЗМІ. Окрім того, він відмовився визнавати, що Росія напала на Україну.

Скандальний митрополит в оточенні охорони зайшов на територію Лаври, при цьому скаржився, що його нібито “провокують”. Про це повідомляє кореспондент OBOZREVATEL з місця подій .

Колишній намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло, відомий під прізвиськом “Мерседес”, прийшов на територію заповідника в оточенні “групи підтримки” і одразу вступив у конфлікт із журналістами. Він вимагав припинити зйомку, а також погрожував журналістам побити палкою.

Після цього його попросили сказати, що держава-терорист Росія напала на Україну. Митрополит відмовився відповідати, а його “група підтримки” назвала такі питання провокаційними. Варто зазначити, що один із “охоронців” Павла, одягнений у церковну рясу, пошкодив представнику ЗМІ апаратуру.

Митрополит також “благословив” вірян надалі стояти на території Лаври та блокувати роботу комісії Міністерства культури та інформаційної політики України. Ба більше, митрополит поскаржився, що протягом багатьох років вкладав свої гроші в Лавру, і заявив, що через суд вимагатиме повернення коштів.

Джерело: Obozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *