Представник УПЦ МП покинув територію України після розголосу інциденту та оголошення про підозру у побитті військового.
Священник УПЦ Московського патріархату, який побив українського військового у кафедральному соборі Хмельницького, втік з України.
Про це повідомив депутат Хмельницької міської ради Олександр Василишин, інформує vsim.ua.
В Ефірі телеканалу “Прямий”, він заявив, що священик покинув територію України після розголосу інциденту та оголошення про підозру у побитті військового.
Той піп, який підняв руку на нашого захисника-воїна, йому вчора Національна поліція підозру оголосила. А на сьогодні стало відомо, що він вже втік з України. Принаймні з міста Хмельницький. І вручили цю повістку до слідчого його батькам”, — сказав Василишин.
Депутат додав, що найближчим часом правоохоронці оголосять його в розшук. Додамо, що у справі про побиття військового у приміщенні храму слідчі Нацполіції відкрили додаткове кримінальне провадження за ч.1 статті 125 Кримінального кодексу України. Це зробили за заявою Артура Ананьєва.
Джерело: tsn