В Укрaїні обіцяють вuплатuтu 20 млн грн тому, хто посадuть БПЛА на 9 травня у Мoскві на Крaсній плoщі: на крuлах має бути пaтріотичне гасло

Володимир Яценко, який є співзасновником monobank та розробником безпілотника “Довбуш”, запустив конкурс для розробників українських дронів. Його призовий фонд складає 20 млн грн.

“Сьогодні прочитав новину, що бункерний упир вагається щодо участі у параді на Красній площі 9 травня. Щось йому боязно. Тож закликаю усіх, хто має стосунок до виробництва БПЛА, – давайте йому створимо “свято”, – закликав Яценко.

Про це розповів Яценко в ефірі телемарафону. Так український підприємець закликав “створити свято” кремлівському диктатору на 9 травня, або так званий “День перемоги над фашизмом”, яке святкують тільки в Росії.

Умови конкурсу цілком прості та зрозумілі. Виробнику БПЛА, чий дрон приземлиться на Красній площі на 9 травня, дістануться ці чималенькі кошти. Підприємець сподівається, що гроші добросовісно розділять між собою виробник та військові оператори, які будуть здійснювати видовищний маневр.

“Отже, я офіційно встановлюю премію українському виробнику БПЛА, чий літак, звісно за допомогою військових, долетить і приземлиться на Красній площі у Москві 9 травня. Сума премії становить на тепер 20 000 000 гривень. Сподіваюсь, що ця сума буде справедливо розділена між виробником і військовими операторами, які вдало виконають завдання, і піде на вдосконалення БПЛА”, – написав підприємець.

Також Володимир Яценко зазначив, що на крилах літака обов’язково має бути важливе для українців гасло. Наприклад, “Слава Україні”, “Героям Слава” тощо.

Безпілотний літальний апарат, розробником якого є сам Яценко, також буде летіти на Кремль, проте в конкурсі участі він брати не буде.

“До речі, наш “Довбуш” буде летіти поза конкурсом, щоб це не виглядало як гра у власні ворота”, – написав він.

Джерело: obozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *