Вeрховна Рaда повeрнулa військовим дoплaту у 30 тиcяч гpивeнь

Верховна Рада повернула військовим доплату у розмірі 30 тисяч гривень. Як повідомив нардеп Олексій Гончаренко, відповідний законопроект №8312 депутати підтримали сьогодні.

“Рада повернула 30 тисяч доплат військовим”, – зазначив він. За словами Гончаренка, “за” проголосували 277 народних депутатів.

“Доплати діятимуть до кінця періоду воєнного стану. Важливо! Доплати повернули не лише військовим, а й працівникам ДСНС та поліцейським. Нарешті справедливість відновлена! Добилися цього”, – додав парламентар.

Водночас, як уточнив нардеп Ярослав Железняк, ухвалене нардепами рішення передбачає повернення надбавку захисникам шляхом економії на скорочені зарплат для держслужбовців та менеджменту держпідприємств (до 10 мінімальних зарплат).

“І тут головне, щоб повернення надбавок спрацювало: скоріш за все потрібно змінювати бюджет, обмеження на зарплати до 10 мінзарплат це дуже мала економія. Навіть на 2% від запланованих видатків не вистачить. Нагадаю, що ми в день на виплати військовим витрачали 2,7 млрд грн. Тому я б поки не так однозначно стверджував, що повернули. Поки правильно буде: “грошове забезпечення працівників, службових і посадових осіб бюджетних установ/ДП обмежили до десяти розмірів мінімальної заробітної плати”, – зауважив Железняк.

Джерело: Уніан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *