Всі стoгнуть, що грошей “немає” на підвuщення зaрплат військовим. Я можу підкaзати, особливо пpoвладнuм дeпутaтам де можна взятu грoші…

Подаємо мовою оригіналу:

Taras Zahorodniy

Бачу стогони, що грошей “немає” на підвищення зарплат військовим. Погрожують підвищенням податків. Я можу підказати, особливо провладним депутатам:

– прикрити схеми, щодо ухиляння податків від грального бізнесу

– прикрити схеми трансфертного ціноутворення на вивіз руди, металу, зерна ( це коли вивозять по 60 дол, а продають за кордоном за 200 дол і гроші в країну не повертають)

– повернути військовий збір на фінансові операції, які фінансові спекулянти ( які називають себе “інвест-банкірами”) скасували собі у 20 році. Вони зараз взагалі мародерствують у повний зріст на спекуляціях з ОВДП та депозитними сертифікатими НБУ

– запровадити індикативні ціни в Прозоро ( щоб одне і те саме обладнання в різних містах про купувалося з різніцією у два-три рази. Це грабунок у законі) та індикативні обсяги робіт за різними напрямками на місцевому рівні (наприклад, скільки треба проводити реального “озеленення”, а не вигадоного. Або скільки робіт треба проводити для прибирання міст. Це теж величезна “годівничка”)

Одразу ж купа грошей раптом з’явиться. Без підвищення податків.

Ті держслужбовці, які “страждають” через 67000 зарплати при безработті в 30% в країні, можуть спокійно йти нах… Бажаючих “постраждати” за такі гроші в країні купа з великою мотивацією, а вони можуть собі спробувати знайти мільйонні зарплати у приватному секторі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *