“У нас немає кoнфлiкту з Укрaїною”: рaдник Пyтіна – урoдженець Чeркащини, зробuв цuнічну заяву і заговорив про “симпатію” до укрaїнців

Радник президента РФ Владімір Мединський цинічно заявив, що в Росії немає конфлікту з Україною. Проте, за його словами, є так званий “конфлікт традиційних колоніалістів”.

Про це Мединський розповів в інтерв’ю на російському пропагандистському телеканалі РБК. Він стверджує, що не відчуває ненависті ні до українського народу, ні до України.

Радник голови терористичної держави також додав, що не вважає всіх українців “бaндepівцямu”. На його думку, варто відокремлювати “український режим, український народ та інше”. Частина українського населення, як вважає радник російського президента, “зазомбована ідеологічно”.

“Я не відчуваю ненависті до українського народу та України. Мені глибоко симпатичний український народ. Ми не маємо конфлікту з Україною. Ми, на жаль, маємо конфлікт традиційних колоніалістів, які століттями вибудовували успішні колоніальні імперії, з територією, яка не захотіла бути колонією. Нас хотіли зробити колонією з XVII століття, то одні, то інші, то треті”, – сказав Мединський.

На другий рік повномасштабного вторгнення, після десятків тисяч вбивств мирного населення України, катувань, звірств у Бучі, Ірпені та інших містах російські політичні діячі досі дозволяють собі говорити про те, що ніякого конфлікту з Україною немає. Окрім того, поплічник кривавого диктатора наполягає на тому, що так звана “спецоперація” в Україні була “неминучою”.

Нагадаємо, раніше з твердженням, що РФ “воює не з Києвом, а з НАТО”, виступив секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *