У Рoсії розyміють, що пeремоги не бyде, але рoблять осoбливу стaвку: у ГУР пoяснили, на що спoдіваються “еліти” РФ

На цьому етапі війни “російські еліти” вже не вірять у перемогу Москви, проте все ще сподіваються на “нічию”. Водночас впливові жителі країни-агресора не готові до опору панівному режиму.

Про це в ефірі каналу “Україна 24” заявив представник Головного управління розвідки МО Андрій Юсов. Він сказав, що в успіх російських військових не вірить більшість людей, які мають вплив у РФ.

На успіх там уже давно ніхто не сподівається, крім, можливо, кількох зовсім хворих людей. Є розуміння фатальної безнадійності. Сподіваються в кращому разі на якусь патову ситуацію чи нічию, коли вдасться зберегти свої власні інтереси. Але те, що це стратегічна поразка для російського військово-політичного керівництва, бізнес-еліти вже давно зрозуміло”, – сказав представник ГУР.

Незважаючи на розуміння того, що перемоги на полі бою не буде, готовності до активного опору в росіян немає. Хоча, як сказав Юсов, дехто вже згоден на співпрацю з Україною у спробах захистити власні інтереси.

“Максимум поки що – здебільшого готовність до спроб захисту своїх персональних інтересів в обмін на якусь інформацію або якусь взаємодію. Це вже є. Ну і я думаю, далі буде готовність і до більш рішучих дій”, – заявив Юсов.

Джерело: Obozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *