“Від ceбе і від мільйoнів укрaїнцiв”: зрaднuк Кивa подякyвав Пyтіну за вiйну (відео)

Скандальний екс-нардеп від “ОПЗЖ” Ілля Кива продовжує шокувати дивними заявами про війну та “русский мир“. Цього разу він публічно подякував диктатору Володимиру Путіну за війну в Україні та похвалив російських окупантів.

Фрагмент пропагандистської програми напередодні з’явився у мережі. На кадрах видно, що Кива аж спітнів під час несамовитих вихвалянь окупантів та Путіна.

“Київ – це мати міст руських. І те, що зараз робить російський солдат – це звільнення “русского мира”, російського народу. Це повинно бути визначенням для кожного, хто зараз вважає себе лідером громадської думки, виступає по телевізору чи в Інтернеті. Щоб у нас була чітка позиція, яка визначена президентом РФ Путіним. Від себе і від мільйонів українців я хочу сказати “дякую” за цю позицію”, – заявив опальний Кива.

На цьому екс-нардеп не заспокоївся і виголосив ще одну дивну ідею. Він вважає, що українці та росіяни мають разом “захищати Батьківщину”.

“Прийде той момент, коли ми станемо поруч з російським солдатом і продовжимо нашу ратну справу із захисту нашої Батьківщини”, – додав Кива.

Джерело: Уніан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *