“Ти ж мyжик”: у Росії зaпуcтили пропaгандистську рeкламу для вeрбувaння на вiйнy, у рoлику знявcя білoрyс. Відео

Держава-терорист Росія продовжує вербувати своїх громадян на війну проти України за допомогою абсурдної пропаганди. На цей раз у РФ вирішили знецінити цивільні професії.

Цікаво, що у зйомках пропагандистського ролика взяв участь білорус, який раніше знімався у формі солдатів Третього Рейху. Про це повідомляє Telegram-канал “Білорусь головного мозку” (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

За задумом російських пропагандистів, росіянам, які працюють охоронцями у супермаркеті, фітнес-тренерами чи таксистами, має бути соромно за свою професію. Замість звичайних цивільних професій у ролику показують військових із символікою російської терористичної армії – літерою Z.

У відео росіянам намагаються вбити в голови, що “справжній мужик” має служити за контрактом в окупаційній армії РФ. За традицією наприкінці росіянам показали головну мотивацію – нібито величезні виплати за участь у війні проти України.

“Ти ж мужик. Будь ним. Служи за контрактом! Щомісячні виплати від 204 000 рублів”, – йдеться у пропагандистському ролику.

Варто зазначити, що у черговій порції неадекватної російської пропаганди знявся білорус Максим Шалипін. У відео його також “засоромили” за те, що він ще не на війні.

У Instagram-профілі білоруса сказано, що він актор, модель та тренер. Раніше він також працював в одному із фітнес-клубів у Вітебську, але тепер живе у Москві.

"Ти ж мужик": у Росії запустили пропагандистську рекламу для вербування на війну, у ролику знявся білорус. Відео

Джерело: Obozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *