У Рoсії nомeр один із найбaгатших дeпутатів дeрждyми: в Україні його зaсyджено до 15 рoків yв’язнeння

Депутат країни-агресора пішов із життя на 78-му році життя, так і не потрапивши за ґрати після заочного вироку українського суду.

Депутат Держдуми від путінської партії “Единая Россия” Микола Борцов помер у віці 77 років у своєму будинку в місті Лебедяні, що у Липецькій області РФ. Одного з найбагатших російських депутатів поховають в Москві, вибори на його місце призначили на вересень цього року.

Про це повідомляє видання Meduza.

Микола Борцов від 2003 року працював у п’яти скликаннях російського парламенту. Входив у думський комітет у справах національностей.

Борцов входив до списку найбагатших росіян за версією Forbes. У 2021 році журнал оцінював його статки в 550 мільйонів доларів. 

Основним капіталом Борцова є кошти, отримані після того, як він та його партнери продали корпорації PepsiCo 75,5% акцій комбінату соків “Лебедянський”, який відомий  за брендом “Фруктовий сад”.

У 2021 році Forbes включив Борцова до  рейтингу 100 російських державних службовців із найвищими доходами. Тоді його доходи оцінили у понад 800 мільйонів рублів на рік.

Через підтримку повномасштабного російського вторгнення в Україну Микола Борцов перебував під санкціями США та інших західних країн. 

В Україні Борцова, як і ще кількох депутатів Держдуми, заочно засудили до 15 років позбавлення волі за визнання так званих “ДНР” та “ЛНР”.

Довибори до Думи по одномандатному округу, по якому обрали Миколу Борцова, пройдуть у вересні цього року.

Джерело: tsn

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *