Мyжньо захищaв Укрaїну: у бoях на Лугaнщині загuнув батько двох дітeй з Рiвнeнщини. Фoто

У боях з російськими окупантами на Луганщині 21 квітня загинув захисник з Рівненщини Ігор Козіцький. Він боронив рідну землю з серпня минулого року, свій останній бій воїн прийняв під Кремінною.

У Героя залишилися мама, дружина та двоє дітей. Трагічну звістку повідомили у Крупецькій територіальній громаді Рівненської області.

"До останнього подиху мужньо захищав Україну": у боях на Луганщині загинув батько двох дітей з Рівненщини. Фото

“Знову сумна звістка прийшла у Крупецьку територіальну громаду. 21 квітня 2023 року, захищаючи Україну від російських окупантів, під час виконання бойового завдання у місті Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області, загинув мешканець села Гоноратка Козіцький Ігор Дмитрович”, – зазначено у повідомленні.

Народився Ігор Дмитрович Козіцький 27 вересня 1981 року у селі Гоноратка Дубенського району Рівненської області, у багатодітній сім’ї робітників. Середню освіту здобував у Довгалівській загальноосвітній школі, далі ж продовжив навчання у Мирогощанському аграрному коледжі.

На захист України воїн став у серпні 2022 року.

"До останнього подиху мужньо захищав Україну": у боях на Луганщині загинув батько двох дітей з Рівненщини. Фото

“Ігор Дмитрович до останнього подиху мужньо захищав Україну, нашу землю, наш народ.У загиблого героя залишились мама, дружина та двоє дітей (за даними Дубенецької райради, без тата залишилися син Вадим та донька Христина. – Ред.). Разом з усією громадою схиляємо голови у глибокій скорботі. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого”, – зазначили у Крупецькій тергромаді.

Наразі дата прощання з воїном невідома, сповістити земляків Героя, коли вони зможуть віддати йому останню шану, пообіцяли пізніше.

Цього року воїну могло би виповнитись 42 роки.

Джерело: Obozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *