“У жoднoму місті не вимкнyли електроeнергію”: рoсіяни зaсмутилися через невдалі рaкетні удaри по Україні й заговорили про “зраду”

Громадяни держави-терорuста Росії, які завжди радіють ударам по Україні, обурилися через те, що їхні ракети не досягають цілей. Вони висловили невдоволення, що під час повітряної атаки вранці 1 травня в жодному українському місті не було відключень електроенергії.

Пропагандисти назвали це “нестандартною ситуацією” для масованих “ударів відплати” з боку РФ. Самі росіяни побачили в цьому “зраду” (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

“У жодному з міст не з’явилося жодного повідомлення про аварійні відключення електроенергії. Водночас відомо, що вибухи пролунали в низці регіонів, серед яких Харківська, Дніпропетровська, Сумська області”, – заявив один із російських пабліків після того, як військові терористи у понеділок запустили ракети по Україні, але про прильоти не повідомлялося.

Росіяни обурилися цьому, заявляючи, що раніше під час атак РФ, які вони називають “відплатою”, в низці українських міст “оперативно вимикали електроенергію”.

“Відповідно, переставало працювати метро, в населених пунктах не було світла. Востаннє так було 9 березня 2023 року”, – додали пропагандисти, зробивши відсилання до атаки РФ по Україні, коли українські сили ППО збили 34 із 48 російських крилатих ракет і чотири дрони-камікадзе.

"У жодному місті не вимкнули електроенергію": росіяни засмутилися через невдалі ракетні удари по Україні й заговорили про "зраду"

У коментарях під повідомленнями росіяни почали висловлювати невдоволення, мовляв, навіщо взагалі було витрачати ракети, якщо від цього немає сенсу.

“Навіщо взагалі треба було витрачати стільки ракет на підстанції, якщо все одно толку 0, краще б по військах били і менше наших пацанів загинуло”, – писали вони.

"У жодному місті не вимкнули електроенергію": росіяни засмутилися через невдалі ракетні удари по Україні й заговорили про "зраду"

І хоча дехто побачив у цьому “зраду”, здебільшого жителі країни-агресора цинічно продовжували радіти будь-яким ударам по Україні. Дехто навіть стверджували, ніби це Росія ще не “масований обстріл” влаштувала, а запустила максимум десяток ракет заради “салюту до 1 травня”.

“Раніше били по підстанціях, зараз по складах!.. Що тут не зрозуміло?”, “Так це навіть не мас обстріл був, +/- 10-15 ракет запустили”, “Ук*опи,.. як вам ранковий салют від РФ?”, “Мир! Труд! Калібр! Бавовна! Зі святом хлопка, ук*опітеки”, – висловлювалися росіяни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *