Зeленcький : нaйкраща гaрантія бeзпеки України – члeнство у НАТО, але пoки йде вiйнa, ми не бyдeмо в Альянcі

Сьогодні, 3 травня, президент України відвідав Фінляндію у рамках двосторонніх переговорів із президентом країни Саулі Нііністьо. Під час перемовин було погоджено новий пакет допомоги для української армії.

Окрім того, на зустрічі президентів з представниками ЗМІ, Володимир Зеленський наголосив, що членство України в НАТО стало б найпотужнішою гарантією безпеки. Проте, поки триває війна членство України в альянсі неможливе.

“Найкраща і найпотужніша гарантія для нас — це членство в НАТО. Поки йде війна ми не будемо в альянсі. Ми це чітко усвідомлюємо, але ми хотіли б, щоб окрім відкритих дверей партнери також робили нам на зустріч потужні кроки, які мотивували б українське суспільство”, – заявив президент України.

Володимир Зеленський зазначив, що Україна хоче бачити з боку партнерів зацікавленість та реальну підтримку до вступу в альянс вже сьогодні, зокрема, таким кроком могло б бути запрошення для України на вступ до НАТО.

“В будь-якому випадку наша ціль мати повноправне членство в альянсі. Це одна із причин чому я сьогодні тут. Друга причина це посилення нашої армії”, – зазначив президент.

Зеленський: найкраща гарантія безпеки  України – членство у НАТО, але поки йде війна, ми не будемо в Альянсі

Джерело: Obozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *